Новий онлайн-курс «Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання»

#НовийОнлайнКурс

Вітаємо, освітяни EdEra!

Дистанційне та змішане навчання — це виклик не тільки для учнів, а й для викладачів. Кожного дня постає питання: як організувати дистанційне навчання так, щоб усім було зручно? Як не втратити зв’язок з учнями? Як правильно оцінювати роботу дітей онлайн? Які сервіси та онлайн-інструменти обрати?

Новий онлайн-курс «Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання» — безкоштовний курс для вчителів будь-яких дисциплін та класів, освітніх управлінців та батьків школярів. У ньому розкрито понад 30 практичних інструментів, за допомогою яких ви зможете:

  • надихнутись ідеями для онлайн-уроків та проєктів;
  • ознайомитись із сучасними методами та підходами дистанційного та змішаного навчання;
  • опанувати сервіси для створення цікавих завдань;
  • перетворити оцінювання на улюблену частину заняття;
  • ґейміфікувати навчальний процес.

Онлайн-курс складається з 20 тем, у яких, окрім відео, на вас чекають додаткові навчальні матеріали (шаблони, інструкції, чеклісти), теоретичні та практичні завдання, щоб учні могли краще засвоїти набуті знання, та постійна підтримка на форумі. Студенти, які успішно закінчать курс, отримають сертифікат на 20 академічних годин.

Навчальні матеріали першого модулю вже доступні за посиланням, тому реєструйтеся вже зараз та розпочинайте навчання. Матеріали нових модулів будуть публікуватися щотижня.

Онлайн-курс «Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання» розроблено ГС «Освіторія» та командою студії онлайн-освіти EdEra за підтримки інноваційного партнера Lenovo.

Зареєструватися

Увага! 11-13 грудня проводитиметься в онлайн-режимі Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру” для учнів 2-6 класів. Розпочато реєстрацію.

Завантажити: конкурс кенгуру
Завантажено: 6, розмір: 8.6 MB, дата: 17 Лис. 2020

Оцінування результатів учнів 3-4 класів нуш