Засідання майстер-класу

30 квітня 2015 року на базі Хотинського НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.» проведено засідання майстер-класу з проблеми «Формування природничих компетентностей молодших школярів» ( керівник Ференс-Гайсенюк І.А.). На засіданні розглядалося питання «Самостійна робота на уроках природознавства та її вплив на формування природничих понять молодших школярів». Слухачі відвідали відкритий урок з природознавства в 2 класі (вчитель Ференс-Гайсенюк І.А.), ознайомились з видами самостійної роботи (вчитель Вирижинська Н.В.) та досвідом роботи з даної проблеми (вчитель Койцан В.М.).

Читати далі

Проведення Дня відкритих дверей у Хотинському освітньому окрузі

З метою забезпечення більш дієвого функціонування освітніх округів Хотинського району у 2015 – 2016 навчальному році, якісної координації та взаємодії суб’єктів, що входять до складу округів, більш досконалого та повного ознайомлення батьків та інших зацікавлених осіб з освітніми послугами, що надаються навчальними закладами округів, організацією навчально-виховного процесу, умовами, у яких перебувають діти, рівнем професіоналізму та педагогічної майстерності вчителів, більш дієвого залучення батьківської громадськості, педагогічних колективів інших суб’єктів освітніх округів району до активної співпраці управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, згідно листа управління освіти, молоді та спорту Хотинської РДА від 17.04.2015 № 01-12-551.

Читати далі

Засідання Школи становлення молодого вчителя

28 квітня 2015 року відбулося засідання Школи становлення молодого вчителя (керівник Боса М.С.) на базі Хотинського НВК ЗОШ І ст., на якому розглядалася проблема «Урок, як основний засіб формування ключових компетентностей учнів початкових класів». Слухачі відвідали відкритий урок з математики у першому класі та мали змогу ознайомитися з теоретичними засадами з питання «Самостійна робота на уроках у початкових класах» (Наврик І.В., Капустяк Н.В.). Особистими напрацюваннями у підготовці, проведенні та організації уроку поділилася Кобець О.Ю.

Читати далі

Діти – майбутнє України!

Заняття фізичною культурою та спортом віднині у дошкільному підрозділі Недобоївського НВК Хотинського району будуть проводитися у затишному, комфортному та сучасному музично-спортивному залі, який відновлювали впродовж року.
28.04.2015р. відбулося урочисте відкриття та освячення залу за участю настоятеля свято Успенської церкви Дмитрія Козаря, який благословив вихователів та їх вихованців на плідну працю.

Читати далі

Турбота про безпеку дитини

З 20.04.2015 по 25.04.2015 р. у дошкільному підрозділі Анадольського НВК відбувся Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Безпека дитини – в наших руках».
Протягом тижня проведено змістовні заходи. Зокрема, дидактичні ігри: «Добре – погано», «Знайомі і незнайомі люди», «Сірник маленький, а біда велика», під час яких розвивали дитячі уявлення про користь і шкоду вогню, розглядали випадки пов’язані з пожежею та при спілкуванні із незнайомими людьми, визначали та обговорювали елементарні правила поведінки дітей в таких ситуаціях, можливі дії у таких випадках.

Читати далі