Нарада при заступнику начальника управління-начальнику відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти райдержадміністрації 30.10.2015р.  Порядок денний та доручення Завантажити

30 жовтня 2015 р. о 10.00 в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 відбудеться колегія управління освіти райдержадміністрації. На колегію запрошуються керівники ЗНЗ, ДНЗ району, Ставчанського професійного ліцею, Хотинських спецшкіл №1та №2, спортивної школи та БДУМ.
Порядок денний Завантажити

Під синьо-жовтим прапором свободи з’єднаєм весь великий нарід свій

Напередодні відзначення Дня захисника України в Хотинській гімназії була проведена урочиста тематична лінійка «Під синьо-жовтим прапором свободи з’єднаєм весь великий нарід свій». Гімназисти з цікавістю слухали розповідь про шлях, який у різні віки доводилося проходити захисникам України. Потребує захисту наша держава і сьогодні, про що свідчать події останніх двох років. Учасники Революції Гідності, герої Небесної Сотні, воїни, які беруть участь в АТО, волонтери – це зразок самовідданості та патріотизму для молодого покоління. Саме в цей день, 13 жовтня минулого року обірвалося життя чудового сина, турботливого батька, люблячого чоловіка, справжнього патріота і захисника України, колишнього випускника гімназії Побережника Сергія. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Сергія та всіх, хто загинув відстоюючи єдність, суверенітет і незалежність нашої держави. Читати далі

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних козаків!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Сердечно бажаємо Вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Козацькому роду нема переводу…

В магічній силі цих рядків попередні покоління, начебто, передали нащадкам духовну силу. В ній не тільки одвічне прагнення людей до свободи, а й до освіти, до розвитку культури, до збереження національних традицій, до здорового способу життя. В цих словах висловлена пошана чоловікам, їх здатності захистити батьківщину, свою родину. Їм притаманна духовна цінність, що єднає українців та людей інших національностей і культур.
12.10.2015 році в дошкільному підрозділі Анадольського НВК відбулося спортивно-музичне свято «Козацькому роду – нема переводу». Мета свята – формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості. Та найголовніше, що діти мали змогу відчути себе причетними до державного свята, відчути себе справжніми козаками. Читати далі