Засідання Школи молодого та малодосвідченого педагога

«Далеко не кожен стане вченим, письменником,

артистом,… далеко не кожному судилося

винайти порох або велосипед,

але майстром своєї

справи має стати кожен…..»

В. Сухомлинський

Читати далі

Флешмоб #lotsofsocks2018 у Хотинській гімназії

Сьогодні, 21 березня, увесь світ підтримує людей із синдромом Дауна #worlddownsyndromeday
Хотинські гімназисти теж вирішили підтримати особливих людей та взяли участь у флешмобі #lotsofsocks2018З ініціативи учнівської ради, небайдужі учні ввесь день ходили коридорами рідної школи в різних яскравих шкарпетках та привертали увагу дітей до особливостей та проблем людей, які народжені із синдромом Дауна.

Читати далі

“Сяйво” здобуло чергову перемогу!

 Хореографічний колектив “Сяйво” Хотинської гімназії завжди славився своїми перемогами на районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах.

Читати далі

День українського патріота

Близько чотирьох з половиною тисяч років тому було побудовано перше із сучасних 7 чудес світу – піраміда Хеопса. По цій та багатьом іншим причинам історики стверджують, що саме єгипетська цивілізація була першою у світі. Проте вже тоді на території сучасної України наші вірогідні предки також мали свою цивілізацію – трипільську. І хоча існує багато суперечок довкола того чи дійсно трипільці є пращурами українців, ніхто не може заперечити той факт, що орнамент на їхньому одязі ну дуже нагадує орнаменти на сучасних українських вишиванках.

Читати далі

“Юні дослідники”

13 березня 2018 року на базі Хотинської гімназії відбувся районний конкурс експерементально-дослідницьких робіт з природознавства “Юні дослідники”. У конкурсі взяли участь 24 учні з 14 навчальних закладів.

Читати далі