Вшанування юної еліти школи
Вже традиційним для Шировецького НВК стало свято “Еліта школи”, під час якого нагороджуються кращі учні в номінаціях “Мудрість та ерудиція”, “Талант та креативність”, “В здоровому тілі- здоровий дух!”, а також педагоги, які працюють з обдарованою молоддю та батьки юною еліти.

Читати далі

Вишиванка – спадок української нації

Традиційно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. Усіх закликають дістати зі своєї шафи вишиту сорочку і прийти у етнічному українському вбранні на роботу,  до школу чи у садочок. Читати далі

Відбувся щорічний мистецький фестиваль 

дошкільнят Хотинщини “Буковинські намистинки”

 

      Цьогоріч   районний фестиваль “Буковинські намистинки” серед закладів дошкільної освіти  та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів проведено в Читати далі

Відбуласть зустріч шанувальників поетичного слова

Хтось з великих сказав, що коли у календарі немає нічого, а душа прагне свята, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його.

Читати далі

 

 Відповідальність починається з мене

 

Сьогодні у рамках Всеукраїнської акції “Відповідальність починається з мене”, яку проводить Управління освіти та Відділ молоді та спорту Хотинської РДА спільно з учнівською радою Хотинської гімназії, ці красуні нагадували усім перехожим міста, які зізнавались, що мають пагубну звичку, про шкідливий вплив тютюну на здоров’я людини та вручали яскраві та змістовні листівки, закликаючи їх вести здоровий спосіб життя. Хто ж не палить отримував у подарунок повітряну кульку 🎈.

Читати далі