Олімпіаду «Всеосвiта Весна – 2020» продовжено до 7 червня!

Шановні вчителі, учні та батьки!
Маємо для вас декілька чудових новин
По перше, вже сформований рейтинг учасників розіграшу і у понеділок, після перевірки, ми оголосимо переможців остаточно, інформація про це з’явиться на сторінці рейтингу https://vseosvita.ua/olympiad/s16d/top

По друге, зважаючи на велику кількість звернень, ми продовжили олімпіаду на 2 тижні, тобто до 7 червня включно. І тепер всі хто ще не встиг взяти участь у олімпіаді мають змогу це зробити.
Також до 7 червня буде продовжено формування рейтингу навчальних закладів https://vseosvita.ua/olympiad/s16/rating, тож ви ще маєте можливість позмагатися із іншими школами за місце у рейтингу.
Якщо ви вже пройшли олімпіаду, але не обрали навчальний заклад, то можете зробити це просто зараз у кабінеті олімпіади https://vseosvita.ua/olympiad/s16/olymp, після чого ваші результати автоматично буде додано до результатів школи (рейтинг шкіл оновлюється що 10 хвилин).
2 тижні промайнуть дуже швидко, не зволікайте, реєструйтесь та отримуйте неймовірні емоції разом із сотнями тисяч учасників по всій країні!