Успішні, талановиті, креативні та наполегливі: «Юна еліта Хотинщини 2020»

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету  у  світі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Август Бебель сказав: «Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримати освіту й мати умови для розвитку».  Тож кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

Кажуть, що  людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт створено у нашому районі. Талановиті діти — це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта. Щоб  потенційне національне багатство зберегти та примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знайти себе та підтримувати їхній розвиток.

«Юна еліта Хотинщини» – це традиція вшанування талановитих, здібних, вмілих, успішних школярів та педагогів. Впевнена хода до процвітаючого майбутнього починається у кожного з них із рідної школи. Той фундамент, який закладають у вихованців  закладів освіти нашого району, дає нам надію, що наступне покоління зробить нашу державу, район, рідний населений пункт ще успішнішим.

Юна еліта Хотинщини – це майбутні агрономи, спеціалісти відновлювальної енергетики, інженери, фізики, математики, відмінні фахівці гуманітарного напрямку. Серед них також і неперевершені спортсмени, співаки та танцюристи, митці декоративно-прикладного напряму – діти, чиїми талантами можна пишатися, про яких варто говорити, чиї здобутки необхідно відзначати та мотивувати на майбутні звершення.

Втішаємося вашими здобутками,  Юна еліто! На вас усі наші сподівання та надії!

Юна еліта 2020
Завантажити: Юна еліта 2020
Завантажено: 17, розмір: 3.6 MB, дата: 03 Чер. 2020