Святкування золотого ювілею Зарожанської школи

Дорога в життя починається з шкільного порогу. Школа – це колиска, гавань, рідний дім для кожного з нас. Вона – той вогник, що світить людині упродовж усього життя.
Школа – це насамперед – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це – педагоги, які щодня переступають поріг школи, щоб дати знання учням і діти, які з року в рік черпають з шкільної криниці знань усе те цінне, що дозволить їм у майбутньому стати свідомими громадянами своєї держави. І таким закладом для усіх жителів села Зарожани є рідна школа.
20 грудня Зарожанська школа відзначала своє 50-річчя, свій золотий ювілей.
В цей святковий день привітати Зарожанську школу прийшло багато гостей. Немало теплих слів і побажань на адресу школи, педагогічного та учнівського колективу прозвучало з уст заступника голови райдержадміністрації Кравецької Т.І., голови районної ради Плаксивого О.В., заступника начальника управління освіти Кирнац Н.Д., голови районної профспілки управління освіти Василенко Г.М., депутата обласної ради Жука Ю.Г., депутата районної ради Мельничука Ю.А., голови сільської ради Паура М.Я., секретаря сільської ради Заплітної С.Д., екс-голови сільської ради Тирон Л.Д., директора музичної школи Капустяк Н.П., директорів сусідніх шкіл.
Сюди, аби розділити радість свята, прийшли учні, батьки, випускники, вчителі нашої школи, колеги з інших шкіл, підприємці, жителі села Зарожани.
Словами вдячності на святі було згадано ветеранів педагогічної праці, які багато років дарували учням своє тепло, любов, доброту. З ностальгією про роки своєї роботи в школі згадувала заслужений вчитель України, ветеран педагогічної праці Смолій Л.В. та побажала педагогічному колективу творчих здобутків, а учням – успіхів в навчанні.
Згадали і тих вчителів, які відійшли у вічність, але залишили по собі добру пам’ять та все своє життя присвятили найпочеснішій справі – навчанню і вихованню дітей. Серед них директори школи – Коцур М.А. та Шевчук І.П. та 26 вчителів, які назавжди в пам’яті присутніх залишуться енергійними, життєрадісними людьми.
Святкова програма була насичена різними художніми номерами за участю учнів, випускників школи.
Кульмінацією свята стало вручення святкового торту директору школи членами батьківського комітету.

О, школо люба!
В серці ти навіки!
Домівка рідна, милий серцю край.
Тебе ми не забудемо ніколи.
Нас, рідна школо, завжди зустрічай!
Живи ще довго-довго, наша рідна школо!
З днем народження!

Фото ювілею 035 Фото ювілею 041 Фото ювілею 043 Фото ювілею 044 Фото ювілею 057 Фото ювілею 102 Фото ювілею 077 Фото ювілею 045 Фото ювілею 083 Фото ювілею 094 Фото ювілею 109 Фото ювілею 116 Фото ювілею 115 Фото ювілею 015 Фото ювілею 132 Фото ювілею 029 Фото ювілею 126