DSCN9033«Малими Олімпійськими іграми – 2016 в Рухотині» стартувала оздоровча кампанія у дошкільних навчальних закладах Хотинщини

Цьогоріч оздоровчий період у дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Хотинського району розпочався спортивними заходами.
2 червня відбулися «Малі Олімпійські ігри – 2016 в Рухотині» на базі дошкільного підрозділу Рухотинського НВК. Змагалися 2 команди: «Молодці – стрибунці» (Полянський НВК) і «Веселі бджілки» (Рухотинський НВК). Серед учасників і « арбітри», і «кореспондент».
До програми спортивного заходу ввійшли: комплекси вправ ранкової гімнастики з предметами, спільна рухлива гра «Змія», спортивні ігри («Стрибуни», «Стрибки у мішках»«Естафета з кубиками», «Боулінг» ), «Спортисний танок з прапорцями», флешмоб під музику «Танок маленьких каченят».
Спортивне свято забезпечило співпрацю, обмін досвідом педагогів двох навчальних закладів сіл Поляна та Рухотин, виявило зацікавленість їх у спільній організації різноманітних заходів фізкультурно-оздоровчого та валеологічного спрямування, підтвердило необхідність виховання у дітей турботливого ставлення до власного здоров’я, відчуття відповідальності та дружніх стосунків. Присутні на святковому дійстві відзначили, що такі спортивно – масові заходи спонукають сім’ї до здорового способу життя.
Завершилися спортивні перегони нагородження вихованців «медалями» та виконанням Гімну України.

DSCN8976 DSCN8972 DSCN8966 DSCN8957 DSCN8935 DSCN8928 DSCN8891 DSCN8890 DSCN8869            DSCN9037