image«Осінь завітала в Шировецький НВК»

28 жовтня в Шировецькому НВК  відбулося свято осені «Осінній вернісаж» для учнів 1-10 класів. Не зважаючи на прохолодні осінні подихи в природі, у школі панувала тепла та затишна атмосфера. На свято завітала золотоволоса красуня осінь та її брат – щедрий урожай, вони привітали  всіх присутніх і подякували за їхню турботу про дари осені  та важку працю, завдяки якій збереглися щедрі осінні дарунки у коморах селян. Учні привітали гостей, презентуючи композиції з природного матеріалу, які вразили усіх присутніх своєю оригінальністю та креативністю. Школярі 2 та 4 класу подарували чудові пісні, в яких прославляється осінь-господиня та її щедрий урожай.

 Серед різноманіття творчих робіт можна було побачити героїв улюблених дитячих казок та мультиків, лісову школу, господиню-осінь,що приїхала на золотому коні, українського козака та козачку, оригінальних тваринок ,елементи українського побуту та картини з овочів та фруктів,що зображували осінню феєрію. Приємно, що до створення композицій долучилися батьки, бабусі та дідусі учнів, вони також були присутні на святі і хвилювалися не менш,ніж їх діти.

 Після завершення свята, учні 11 класу організували стилізовану вечірку «Хелловін» для школярів 7-11 класу та гостей школи. Головною умовою для пропуску на дискотеку був жахливий грим чи костюм.

В цілому свято сподобалося усім присутнім, адже сприяло розвитку креативності,творчості та самостійності школярів, долучення батьківського колективу до шкільних справ.

                                                                   Д.Б.Капустяк

                                                                   Педагог-організатор Шировецького НВК

fzuuscjlvlc 3ztbijksmqy _sl5ln8gwbk ks-vejdmxzq