img_20161117_161046_hdrДень гімназиста

Традиційно 17 листопада в Клішковецькій гімназії було проведено посвяту в гімназисти. Уже багато років поспіль п’ятикласники присягають старанно здобувати знання та використовувати їх на славу України. Свята з нетерпінням чекали всі. Захід відбувся за участі дітей, їх батьків та педагогів навчального закладу. Гімназійна родина поповнилася 18 учнями, про кожного з них дізналися від ведучих, найстарших гімназистів.
Свято пройшло урочисто й цікаво. Діти декламували вірші, співали, розігрували комічні сценки. Цьогоріч гімназисти підготували цікаву презентацію свого класу.
Привітати гімназистів зі святом прийшли їх перші вчителі, які побажали наполегливості в здобутті знань, бажанні творити прекрасне, пізнавати світ, удосконалювати його.
Батьки Шумович Оксана Василівна та Михайлюк Наталія Василівна пригостили дітей кашею, побажавши їм здоров’я, сили, наполегливості, успіхів у навчанні.
Теплі, радісні та незабутні хвилини подарували своїм батькам та гостям маленькі гімназисти Балан Дмитро та Михайлюк Валерія, виконавши бальний танець.
Насамкінець учням було вручено квитки гімназиста.
Нехай щасливим і успішним буде шлях маленьких геніїв великої країни, ім’я якої Україна. Нехай мирним буде небо над їх головою.

img_20161117_155053_hdr img_20161117_151614_hdr