20161215_112521Подарунки від Миколая дітям Сходу

Рік за роком з краю в край

Йде Угодник Миколай

 

19 грудня – світле і радісне свято, сповнене особливим теплом. Святий Миколай – один із найбільш шанованих християнських святих, з ім’ям якого пов’язані почуття милосердя, справедливості та добра. Його здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, –  бідних та дітей.

Усі діти України мріють про здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Та, мабуть, найбільше цього хочуть діти зі Сходу, яким не вистачає добра, тепла, затишку та спокою. Тож учасники довгострокового проекту Санковецького НВК «Маленька допомога – великій справі» вирішили подарувати дітям Донбасу маленькі подарунки, які б принесли в  їхні домівки хоча би частинку любові з Буковини.

Жителі села Санківці Лазарюк Любов зі своєю матір’ю Бобик Зінаїдою, Черновська Лариса, Порожнюк Антоніна спекли  хліб та завиванці з солодкою начинкою. Крім того, Лазарюк Любов випекла та розписала медові миколайчики. Учні з великою любов’ю збирали святкові подарунки з солодощами своїм ровесникам, писали листи і вітання з Різдвяними  та новорічними  святами. А  найбільшою вдячністю для нас стануть радісні, усміхнені обличчя дітей, сяючі очі та щирі погляди.

 Яковець Оксана Олександрівна,

педагог-організатор Санковецького НВК

foto0961 img_1423 img_1418 dsc_1299