Відбулася робоча нарада керівників закладів освіти району

23 лютого у залі будинку дітей та учнівської молоді міста Хотина відбулася чергова робоча нарада керівників та заступників керівників закладів освіти району.

Нараду розпочав заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти районної державної адміністрації Мирослав Микитюк. Він ознайомив присутніх у залі з переліком питань, що виносяться на розгляд засідання.

На початку наради до присутніх звернувся керівник Чернівецького вищого комерційного училища Микола Кирилюк.  Директор училища розповів про умови вступу до навчального закладу, розповів про спеціальності, за яким заклад готує, напрямки роботи та професійної підготовки, досягнення  студентів тощо.

У нараді  взяв участь начальник управління освіти районної державної адміністрації Володимир Рак, який окреслив перспективні завдання щодо організації роботи з питань освітнього процесу, фінансово – господарської діяльності підвідомчих установ.

Методист методичного кабінету  Алла Коваль  довела до відома присутніх інформацію щодо особливостей реєстрації та проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2018 р.

Заступник головного бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти районної державної адміністрації  Ніна Яременко звернула увагу присутніх на правильність заповнення лікарняних листів та табелів обліку робочого часу, оформлення відповідних документів та наказів для нарахування заробітної плати підвідомчих установ освіти.

Аналіз роботи закладів освіти щодо попередження та профілактики дитячого травматизму здійснив заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти районної державної адміністрації Мирослав Микитюк.

Два питання на розгляд присутніх винесла Олеся Пислар – методист  методичного кабінету управління освіти. Вона розповіла керівникам про умови одержання документа про освіту учнями з особливими освітніми потребами.  Друге питання, яке вона озвучила, зачепило питання створення у районі інклюзивно – ресурсного центру.

Щодо замовлення підручників для учнів 1, 5, 11 класів виступила методист  методичного кабінету управління освіти Людмила Пацалюк.

Методист методичного кабінету з початкової освіти Наталія Вирижинська ознайомила учасників наради із заходами щодо підготовки вчителів Нової української школи. Виступаюча довела до присутніх план-графік освітньої навчальної програми, за якою здійснюватиметься очна підготовка вчителів початкових класів району та іншими заходами, які проводитимуться у районі.

Головний спеціаліст  відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти районної державної адміністрації  Людмила Саченко ознайомила директорів з наказами департаменту освіти і науки облдержадміністрації, довела робочий план управління освіти про відзначення у закладах освіти знаменних дат та проведення відповідних виховних заходів.

Спеціаліст із харчування господарської групи управління освіти Тетяна Курочкіна доповіла про стан подачі заявок на продукти харчування від закладів освіти та їх отримання продуктів від постачальників. Окрім того, розглянуто питання можливої перевірки харчоблоків навчальних закладів району міжвідомчою робочою групою.

За результатами наради  заступником начальника управління освіти районної державної адміністрації  Мирославом Микитюком видані відповідні організаційні доручення.

 

Прес – служба управління освіти

райдержадміністрації