Відбулася виїзна «Методична студія» для педагогічних працівників   закладів дошкільної освіти Хотинщини

           27 лютого на базі Хотинського НВК відбулася виїзна «Методична студія» з проблеми «Інтерактивні форми та методи роботи з дітьми дошкільного віку», який провела Савчук О.С., методист НМЦ безперервної педагогічної освіти  ОІППО Чернівецької області. У практикумі взяли участь  46  педагогічних працівників  дошкільної ланки освіти району.

        Досвідчений наставник   продемонструвала  інтерактивні методики,  інноваційні форми і методи роботи, залучивши учасників методичного заходу до енергійної, жвавої, рухливої практичної роботи.  Педагоги активно співпрацювали, спілкувалися, сперечалися, аналізували, доповнювали один одного, вишукували  можливості для розв’язання поставлених завдань,  дискутували та обговорювали різні точки зору,  маніпулювали роздатковим матеріалом в парах, мікрогрупах, командах тощо.

        Тренінг допоміг педагогам – дошкільникам опрацювати багато  інтерактивних методів розвивального навчання дошкільників, отримати нову інформацію та перетворити її на знання.

        Насамкінець учасники методичного заходу щиро подякували Савчук О.С. за плідну роботу та висловили побажання подальших методичних зібрань  обласного рівня.