Щиро вітаємо переможців!

Учитель – основна дійова особа у реформуванні сучасної освіти. Праця вчителя – творчий пошук, конкурс – творче змагання .

Для підтримки, розвитку і вдосконалення педагогічної діяльності, статусу педагогічної професії, розкриття потенціалу вчителів 23 роки поспіль   проводиться Всеукраїнський  конкурс «Учитель року», який  відіграє важливу роль у професійній підготовці педагогів.

Урочисте закриття  ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018» відбулося  22 лютого 2018 року.

Участь у ІІ-му турі Конкурсу «Учитель року -2018» взяли четверо  педагогічних працівників закладів освіти району у номінаціях: «Українська мова та література»(Хотинська гімназія), «Фізика»(Колінковецький ЗНЗ І-ІІІ ст.), «Фізична культура»(Хотинська гімназія),  «Предмети духовно-морального спрямування»(Малинецький НВК І-ІІІ ст.).

Сухомлинський завжди повторював, що Школа- не комора знань, а світоч розуму! Усі діти не можуть мати однакові здібності. І найважливіше завдання школи — виховання здібностей. А Вчитель — це перший, а потім і головний світоч в інтелектуальному житті школяра; він пробуджує в дитини жадобу знань, повагу до науки, культури, освіти.  Цьогорічні конкурсанти переконливо продемонстрували, що педагог – це та велична постать, яка формує свідому націю.

       – ІІ місце в номінації «Фізична культура»-  Семенніков Олександр Валерійович, учитель фізичної культури Хотинської гімназії Хотинської міської ради, спеціаліст II категорії;

        -ІІІ місце в номінації «Українська мова та література» – Матковська Ольга , учитель української мови та літератури  Хотинської гімназії Хотинської міської ради, спеціаліст І категорії .