Участь у III форумі керівників-новаторів області

        1 березня 2018 року керівники освітнього простору Хотинщини взяли участь у  III форумі керівників-новаторів області в онлайн-режимі з проблеми «Інноваційний освітній простір Чернівеччини».

       Досвідом управлінської діяльності поділилася Слугіна Наталія Григорівна, завідувач Хотинського закладу дошкільної освіти «Сонечко», який є одним з кращих закладів району. У виступі «Інноваційний процес як комплексна діяльність  щодо створення, освоєння, використання та поширення нововведень» керівник-новатор розповіла про  творче запровадження інновацій, залучення нових технологій, їх апробацію та досягнення підпорядкованого освітнього закладу.

Хотинський ЗДО   «Сонечко» серед 81 закладу освіти  із  16 регіонів України,   один  з п’яти ЗДО Чернівецької області,  які  долучилися  до  впровадження програми соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот», розробленої Міжнародною     організацією  АФЛАТУН, що об’єднує  85 країн світу    під керівництвом Секретаріату, що знаходиться у Голландіїї.

Як завідувач серйозну увагу приділяє особистому освоєнню та створенню інноваційного педагогічного потоку, який збагачує практику новими ідеями, змістом і технологіями. Лише за 2017 рік була учасником 7 Всеукраїнських вебінарів освітнього порталу «Педрада, Української академії дитинства з питань обґрунтування, формування, використання нових педагогічних ідей та їх упровадження у   педагогічній діяльності та отримала відповідні сертифікати.

        Заступник директора з дошкільної освіти  Шировецького навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітній навчальний заклад І- ІІІ ступенів

– дошкільний навчальний заклад» Боднарюк Валентина Миколаївна підготувала аргументований виступ  «Соціокультурне  оточення та його предметне середовище  в умовах навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітній навчальний заклад І- ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».  Дошкільний підрозділ будучи в статусі самостійного дошкільного навчального закладу став лауреатом Загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України», нагороджений відзнакою «Флагман освіти і науки України». Нині він є центром Всеукраїнської громадської організації Хотинського району  «Асоціація працівників дошкільної освіти України». За період з 2011 року керівник підрозділу отримала 12 сертифікатів   та 5 Дипломів  обласного та Всеукраїнського рівнів, що є свідченням постійного фахового зростання педагога-керівника та удосконалення умов для професійного навчання, творчого розвитку педагогічного колективу дошкільної ланки комплексу.

       Участь у роботі заходів  обласного рівня в онлайн-режимі – можливість не лише знайомитися з досвідом роботи педагогів – новаторів, але популяризації    освітніх закладів  Хотинщини.