Відбулася освітянська колегія

28 березня відповідно до плану роботи управління освіти районної державної адміністрації на 2018 рік  під головуванням начальника управління  Володимира Рака  відбулася колегія управління освіти райдержадміністрації.

У роботі колегії взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Кравецька. Були  запрошені члени колегії, керівники шкіл та дошкільних навчальних закладів.

На порядок денний були винесені такі питання:

  1. Інформація про якість знань з інформатики  у закладах загальної середньої освіти  району
  2. Інформація про хід реалізації  заходів щодо  відзначення Року   німецької мови в Україні
  3. Про стан злочинності  та профілактики правопорушень серед учнів у закладах загальної середньої освіти  району у І кварталі 2018 року.
  4. Про хід виконання заходів Комплексної програми  молодіжної політики у Чернівецькій області  на 2016-2020  роки  затвердженої рішенням  4-ї сесії  обласної ради VII скликання від 15.03.2016 року № 21-4/16 у Хотинському районі
  5. Про організацію харчування  у навчальних закладах району

До присутніх у залі будинку дітей та учнівської молоді звернулася заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кравецька, яка акцентував увагу керівників освітніх закладів району на створенні  у  Хотинському районі оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів, яка б реально  враховувала освітні запити територіальної громади, забезпечувала ефективне використання фінансових, матеріально-технічних та кадрових ресурсів. Вона звернула увагу присутніх на процес реформ освітньої галузі, наголосила на важливості впровадження Концепції Нової української школи. Було озвучено  питання проведення кущових нарад з приводу реорганізації навчально – виховних комплексів.

В ході колегії всі присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань.