Проведено районне методичне об’єднання вчителів математики з проблеми «Метод проектів в роботі вчителя»  

 

«У школі, у якій працюють по методу проектів,

перше слово за дитиною, останнє – за вчителем»

Коллінгс

 

    Сучасні педагогічні технології передбачають новий підхід до навчання, виховання та формування особистості учня. Традиційна система освіти недостатньо орієнтована на індивідуальність учня, тому необхідний пошук нових форм та методів.

    Метод проектів у наш час уважається технологією ХХІ століття, адже дає змогу ефективно формувати в учнів ключові компетентності: вміння вчитися, інформаційно-комунікативну, загальнокультурну, здоров’язбережувальну, громадянську, соціальну; дає можливість залучати до науково-дослідної та пошукової діяльності, створювати додаткову мотивацію до навчання, а також вже у ранньому віці найбільш повно визначати та розвивати інтелектуальні та творчі здібності дитини.

     17 квітня 2018 року на базі Біловецького НВК було проведено районне методичне об’єднання вчителів математики з проблеми «Метод проектів в роботі вчителя». Вчитель математики НВК Кочурка Т.А. поділилася досвідом своєї роботи з використання методу проектів на уроках математики. Учні 11 класу розробили та захистили проект «Підготовка до ЗНО. Рівняння». Цікавим та оригінальним був проект учнів 5 класу з теми «Звичайні дроби» (вчитель математики Ватаманюк О. І.).

     Практичним психологом Біловецького НВК Кочуркою Жанною Миколаївною було проведено тренінгове заняття з учасниками методоб’єднання з теми: «Розвиток стресостійкості та профілактика професійного вигорання педагога».

     Миронець Людмила Вікторівна, вчитель математики Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомила присутніх з розв’язками задач підвищеної складності пробного ЗНО з математики 2017/2018 навчального року.

    Методист методичного кабінету управління освіти Чорна Н.В. разом з учителями математики обговорили методичні рекомендації  щодо проведення державної підсумкової атестації в 9-их класах з математики в закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році.