Проведено районне методичне об’єднання музичних керівників  закладів дошкільної освіти  та навчально-виховних комплексів

        25 квітня відбулося   районне методичне об’єднання музичних керівників  закладів дошкільної освіти  та навчально-виховних комплексів на базі закладу дошкільної освіти с.Шилівці з проблеми  «Гнучке застосування традиційних та нових методів і прийомів музичного виховання як умова успішної музично-педагогічної роботи, формування домірної вікові музичної компетенції дитини».

        Розпочався методичний захід візитною листівкою «Прилучення до музичного мистецтва дошкільнят ЗДО с.Шилівці». Завідувач   Людмила Шпетко познайомила присутніх з умовами роботи освітнього закладу та досягнутими успіхами.

        Уміло підібрані музичним керівником  Лілею Кривою традиційні та нові методи і прийоми забезпечили успішну організовану музично-педагогічну роботу та формування домірної вікові музичної компетенції дошкільників.   Досвідчений фахівець  прилучила дошкільнят до скарбниці   музичного мистецтва   на музичному занятті «Подорож до музичної квітки» у середній групі, у ході якого педагог за допомогою     музичного матеріалу  формувала уміння розрізняти характер мелодії та необхідні виконавські навички.

Музичний керівник заохочувала допитливість, спонукала дітей до потреби у набутті знань, залучала їх до різних видів діяльності, сприяла розширенню дитячого світогляду.

        Лілія Крива та  Ольга Гончар   якісно і доцільно підібрали  музичний репертуар для розваги у старшій групі «У світі музики», який забезпечив розвиток музичних здібностей та творчий потенціал кожної дитини.

        Завершилося   методичне засідання підведенням підсумків роботи та прийняттям методичних рекомендацій.