Проведено районне методичне об’єднання вчителів інформатики з проблеми «Використання соціальних сервісів Веб 2.0 у професійній діяльності педагога»  

ХХІ століття – час прискореного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Використання веб-технологій помітно зростає в усіх сферах людського життя, зокрема це стосується сфери освіти. Однією з головних причин посиленої уваги педагогів до проблеми упровадження веб-технологій є зручність та простота використання наявних інструментів для пошуку, створення та використання освітніх веб-ресурсів (ОВР). Використовуючи ОВР, можна суттєво підвищити ефективність навчального процесу, активізувати навчально-пізнавальну та самостійну діяльність учнів. У процесі своєї діяльності учителю доводиться вирішувати завдання, пов’язані з пошуком наявних ОВР, аналізом їх на доцільність використання у навчальному процесі та створення власних. В першу чергу це стосується вчителя інформатики, оскільки саме його професія невід’ємно пов’язана з використанням веб-технологій.

    Сучасні процеси реформування освіти, шляхом впровадження в практику концепції «Нової української школи» потребують нових підходів для створення навчально-виховного процесу у світлі сучасних вимог.

     19 квітня 2018 року на базі Малинецького НВК було проведено районне методичне об’єднання вчителів інформатики з проблеми «Використання соціальних сервісів Веб 2.0 у професійній діяльності педагога».

    Учасники  методичного об’єднання відвідали пристендовий модульний урок на тему «Використання соціальних сервісів Веб 2.0 на модульних уроках» (вчитель інформатики Числаш О.І), розроблений відповідно до Концепції «Нової української школи».

Олександр Іванович поділився досвідом своєї роботи з використання Веб-ресурсів у освітньому процесі та  створення навчального блогу.

Керівник районного методичного об’єднання вчителів інформатики Максимчук О.О. разом з учасниками методоб’єднання узагальнили та вказали на необхідність створення сприятливих умов для розвитку освітнього простору школяра, шляхом інтеграції навчальних предметів через реалізацію нових змістових ліній.

Методист методичного кабінету управління освіти Чорна Н.В. ознайомила всіх присутніх з довідкою та рішенням колегії управління освіти райдержадміністрації від 28.03.2018 н.р. №1/1 «Про якість знань з інформатики в закладах загальної середньої освіти».