Образотворча діяльність з найменшими – стимул до творчості

 Нещодавно в Хотинському ЗДО «Сонечко» відбулося районне методичне об’єднання вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти, дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів з проблеми «Використання розвивального ресурсу в художній діяльності».

Керівник РМО вихователь-методист закладу Людмила Трасковська     розкрила суть педагогічного супроводу в образотворчій діяльності; розширення можливостей та збагачення досвіду дітей. Методичні заходи проведено на належному  організаційному та науково-методичному рівні. У ході колективного перегляду вихователі ЗДО «Сонечко» Наталія Бурназа   та Ольга Макова   продемонстрували перетворення взаємодії суб’єктів освітнього процесу в засіб формування, розвитку і саморозвитку особистості кожної дитини, шляхи найбільш ефективного розвитку їх творчих здібностей через різноманітні  методи і прийоми. У продуктивній діяльності діти почувалися вільно, на власний розсуд оперували предметами, матеріалами, проявляли бажання до пізнання багатогранності світу, різноманітних властивостей довкілля.

Під час  майстер-класу  слухачі   ознайомилися з різними нетрадиційними техніками зображувальної діяльності, на практиці використовували матеріали та інструменти, запропоновані для виконання різних технік образотворення.

Для учасників методичного заходу  було організовано ярмарку-розпродаж предметів декоративно-ужиткового мистецтва та солодощів.

План роботи методичного об’єднання виконано в повному обсязі. За результатами районного методичного об’єднання  прийнято методичні рекомендації.