«Сонечко» святкує ювілей

 27 квітня 2018 року Хотинський заклад дошкільної освіти «Сонечко» святкував свій 40-річний ювілей з дня заснування. За 40 років із стін закладу вийшло багато дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи. Хто мав нагоду побувати у цьому дитсадку, неодмінно погодиться, що кожна група тут – це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги і навчальна база, де кожен малюк може вибрати собі заняття до вподоби. І беззаперечно – тут працюють хороші, добрі та люблячі вихователі.

Кожен педагог проявляє свою майстерність, неповторний індивідуальний стиль роботи. Колектив дитячого садка на «відмінно» впорався над створенням такого навчального середовища, завдяки якому дитина вільно розвивалася б відповідно до своїх здібностей, вибору, бажань. І це не просто хороші слова з нагоди ювілею – це насправді велика робота, зроблена колективом ЗДО «Сонечко».

Ювілей закладу – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм колектив закладу і зустрічав свій ювілей та приймав поздоровлення від гостей. Серед почесних гостей –  міський голова Микола Головльов та представники з управління  освіти: заступник начальника управління освіти Хотинської РДА Мирослав Микитюк,    методист методичного кабінету   Оксана Гріщенко; голова профспілки працівників освіти Галина Василенко.  Привітати іменинників завітали    ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, перші випускники й вихованці садочка, батьківський колектив.

У просторій музичній залі садочка в урочистій обстановці з вітальним словом перед присутніми виступила керівник закладу Наталія Слугіна.   Окрім щирих побажань, пригадала тих людей, які будували дитсадок, вкладали у нього не тільки свою працю, а й душу. Слова вдячності лунали на адресу запрошених на урочисте дійство ветеранів праці,  представникам влади, яка не стоїть осторонь проблем у закладі. Але по-особливому, по-батьківськи, керівник говорила про тих, хто віддає частинку своєї душі дітям – усім працівникам закладу, бажаючи їм міцного здоровя, щастя та Божого благословення.

На День народження прийнято ходити з подарунками, це правило дотримали всі запрошені. Окрім грамот та подяк для колективу та окремих працівників заклад отримав цінні подарунки.

Вихованці по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували вірші. Їх виступи забезпечили чудовий настрій всім присутнім. Свято видалося неймовірно гарним та зворушливим.

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів. Сподіваємось, що завдяки безмежній любові працівників закладу «Сонечко», їх наполегливій праці, через двадцять років уже ці дітки, які виступали на святі, приведуть на черговий ювілей своїх синів та дочок.