Відбуласть зустріч шанувальників поетичного слова

Хтось з великих сказав, що коли у календарі немає нічого, а душа прагне свята, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його.

Саме таке свято для душі й зібрало 7 травня у стінах Шиловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів усіх шанувальників поетичного слова, зокрема творчості буковинської поетеси Олени Логінової. Зібрались, щоб вшанувати творчу людину, яка має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, якими вона оспівує, прославляє свою маленьку батьківщину і тим самим несе любов і світлі почуття до своєї України.

Поетеса декламувала поезії, розповідала історії з життя, слухала свої вірші у виконанні дітей. Олена Володимирівна представила багато творів про Україну, про весну, яка зараз вступила в свої права. З ніжністю, гордістю та трепетом в душі говорила письменниця про українську мову.

Учням було приємно поспілкуватися особисто з такою талановитою енергійною людиною. На згадку про зустріч діти зробили фото з Оленою Володимирівною, вони впевнені, що наша землячка ще порадує нас новими віршами.