Спортивні змагання  маленьких хотинчан у «Перших кроках-2018»

 14 червня 2018 року у залі спортивного комплексу ДЮСШ  міста Хотина проведено традиційні змагання серед дошкільнят старшого дошкільного віку «Перші кроки-2018». Організатори заходу ставили за мету виявлення рівня фізичного розвитку випускників  ЗДО відповідно до вимог  Програми виховання і навчання  дітей від двох до семи років «Дитина», зміцнення здоров’я, виховання морально-вольових якостей та  правильного відношення до здорового способу життя. До участі в змаганнях були залучені  улюблені  казкові герої, ролі яких виконували вихователі ЗДО «Сонечко».

У спортивному заході взяли участь команди із 2-х  освітніх закладів: Хотинського НВК та ЗДО «Сонечко». Юні спортсмени   почергово презентували свої  команди: назву, емблему, девіз.

 Естафетні змагання «Пролізання через тунель», «Стрибки в мішках», «Попади в ціль», «Хто швидше?», «З обруча в обруч», «Перетягування канату» організовувались між дітьми паралельних груп. Під час перегонів команди «Дужі», «Жваві», «Спритні», «Активні» з ентузіазмом та завзяттям виконували групові завдання, показували індивідуальну спритність та витривалість, свої дії   підпорядковували правилам.   Командні перегони сприяли регуляції поведінки,  вихованню свідомої дисципліни,  розвитку почуття товариськості.

 За емоційної підтримки палких вболівальників, серед яких виділялися батьки, діти  та гості учасники змагань впевнено йшли до перемоги.

Але переможених не виявилося, адже всі учасники успішно справилися із завданнями, за що   отримали  грамоти, цінні подарунки та солодощі.