«Перші кроки – 2018»  в Ярівському НВК

        В дошкільному підрозділі  Ярівського НВК відбулося  спортивне змагання  «Перші кроки – 2018» для дітей старшого дошкільного віку  за участю вихованців дошкільних  підрозділів Біловецького  та Ярівського  НВК, закладу дошкільної освіти с.Крутеньки з використанням різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого спрямування,  різновидів основних рухів,   спортивних  та  рухливих ігор.

    Свято розпочалось з представлення та привітання  команд  під гаслом:

 Нехай мов факел, запалає

Любов до спорту у серцях

І хай ніколи не згасає

Зігріє ваш життєвий шлях

   У ході змагань відбувся  веселий та  рухливий  флешмоб.  Програма  змагань включала  метання на дальність,  стрибки у довжину з місця,  стрибки у довжину з розбігу,  перетягування канату,  естафети з бігом, пролізанням в обруч, метанням в ціль.

   Спортивне свято дійсно було святом здоров’я та здорового способу життя. Учасники прагнули до високих спортивних показників, виявили свої фізичні здібності. Учасники із сусідніх сіл  пізнали один одного, що надалі сприятиме згуртуванню дитячого коллективу та соціалізації в подальшому спілкуванні. Дошкільнята були емоційні та радісні, їх очі сяяли від щастя.

    Запам’ятались веселі та яскраві спортивні танці учасників спортивного змагання  та  вболівальників і запрошених гостей.

    Судейська колегія відмітила всіх учасників, кожна команда  отримала  пам’ятний подарунок.