У дошкільному підрозділі Круглицького НВК відбулися спортивні змагання дітей дошкільного віку «Перші кроки – 2018»

        8 червня 2018 року  на базі дошкільного підрозділу Круглицького НВК   було проведено  ІI етап спортивних змагань дітей дошкільного віку «Перші кроки – 2018», у яких взяли участь 3 команди: дошкільного підрозділу Круглицького НВК   «Здоров’ята»,   дошкільного підрозділу Пашковецького НВК «Козачата» та команда «Молодець» Ворничанського ЗДО.
У першій частині змагань учасники виконували комплекс гімнастичних вправ зі стрічками, під час якого   показали свою вправність, ритмічність та пластику.
В естафетній частині змагань юні спортсмени демонстрували спортивні вміння та навички. Малюки з великим задоволенням бігали і стрибали, долучалися до кидання та ловіння м’ячика,    спортивних ігор.

        Фізкультурний захід забезпечив співпрацю, обмін досвідом педагогів трьох освітніх закладів, виявив зацікавленість їх у спільній організації різноманітних заходів  оздоровчого спрямування, підтвердив необхідність виховання у дітей турботливого ставлення до власного здоров’я, відчуття відповідальності та дружніх стосунків. Присутні на святковому дійстві відзначили, що такі спортивно – масові заходи спонукають усіх до здорового способу життя.

     Завершилися спортивні перегони нагородженням команд грамотами та подарунками.