Проведення “Першого дзвоника” у Бочківецькому НВК

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Цього року цей день є особливим, оскільки усі першокласники будуть навчатися за новим Державним стандартом. Оновлений зміст освіти, нові методики навчання та сучасне освітнє середовище – такі основні складові нової української школи.

В урочистій лінійці Бочковецького НВК з нагоди Дня знань взяли участь представники управління освіти Хотинської районної державної адміністрації – завідуюча методичним кабінетом Якуба Римма Євгенівна, член виконкому сільської ради – Молдован Іван Онуфрійович та отець Олег.