Серпнева конференція

Сьогодні, 30 серпня 2018 року відбулась традиційна серпнева освітня конференція, яка розпочалася зі Гімну України.
Участь у конференції взяли: голова Хотинської районної державної адміністрації Петро Допіряк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Бринь, заступник начальника управління освіти райдержадміністрації Мирослав Микитюк, керівники навчальних закладів району та голови сільських рад району.
Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять новітніх Українських героїв

Про підсумки 2017/2018 н.р. та основні завдання на новий 2018/2019 н.р. доповів заступник начальника управління освіти райдержадміністрації Мирослав Микитюк.

З початком нового навчального року педагогів привітав очільник району – Петро Васильович, який у своєму виступі побажав вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України.

Наголосив районний керівник і на тісній співпраці з сільськими головами, місцевими депутатами та депутатами рівня Верховної Ради. При цьому зазначив, що саме завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади, управління освіти, громад району вдається вирішити проблемні питання. Як приклад, за минулий навчальний рік районна освіта на чолі з районною державною адміністрацією покращила матеріально-технічне забезпечення мережі навчальних закладів району.

З нагоди проведення районної серпневої конференції за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм грамотами Хотинської райдержадміністрації були нагороджені кращі з кращих педагоги нашого славного краю.