Зустріч з поліцейськими

Інспектори Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Харена Анна Миколаївна та Гринчак Оксана Миколаївна, вже не вперше, на початку навчального року відвідали учнів Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та провели урок з безпеки дорожнього руху. Найбільш хвилюючою була зустріч для першокласників, учнів Нової української школи. Під час зустрічі правоохоронці розповіли школярам про їхні права та в ігровій формі нагадали основні правила поводження на дорозі, на вулиці, в побуті.

Зустріч правоохоронці розпочали з правового виховання. Вони розповіли як саме потрібно поводитись, в разі вчинення у відношенні них злочинів та правопорушень та нагадали слухачам про відповідальність за протиправні дії у випадках, коли правопорушення скоїла сама дитина.

Школярі не соромились та постійно задавали питання поліцейським. А отримавши всі відповіді, перейшли до перевірки знань з правил особистої безпеки. В ігровій формі Анна Харена моделювала конкретні ситуації, на які школярі завжди мали відповіді. Поліцейський акцентувала увагу на тому, що дорогу потрібно переходити лише на пішохідних переходах, наголосивши на важливості світловідбиваючих елементах на одязі й ранцях школярів, аби водії здалеку бачили дитину на дорозі. Зокрема, пояснила, як вести себе на вулиці, в побуті, на природі, тощо.

По завершенню зустрічі педагогічний колектив школи подякував працівникам поліції за участь в житті школи, а учні в свою чергу пообіцяли прислухатись до порад поліцейського.