Горбова Олена Анатоліївна вчитель українознавства та мистецтва

Хотинської ЗОШ №1

  1. У своїй педагогічній діяльності використовую демократичний стиль спілкування. Особисто для мене важливим є навчання і виховання високо моральних, освічених , інтелектуально- розвинених особистостей, які б відповідали запитам сьогодення, якими пишалося б людство. Єдиним, на мою думку, найефективнішим засобом досягнення мети є інноваційні технології навчання ,які сприяють  розвитку творчих здібностей, креативного мислення, удосконалення вміння учнів поводитися в нестандартних ситуаціях.
  2. Збірка оповідань та казок Василя Сухомлинського “Казки школи під голубим небом”
  3. Сухомлинський В. О. Батьківська педагогіка
  4. ІДЕЇ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ
  5. Так
  6. Сучасні учні дуже цінують та комфортніше почувають себе в оточенні молодих педагогів, які володіють іноземними мовами, обізнані в сучасній музиці, модних тенденціях, молодіжних течіях, вільно почувають себе в лабіринтах Інтернету. Тому треба багато працювати над собою, зростати інтелектуально, поглиблювати свої знання з предмета, цікавитись новинками професійної сфери, не залишатись осторонь активного громадського життя. Учні поважають тих педагогів, які виходять за рамки офіційної навчальної програми, не розгублюються через незручні запитання, з гумором реагують на нестандартні ситуації та можуть стати чудовим взірцем для них самих.

Не нехтуйте позакласною роботою. Ніщо так не зближує педагогів та дітей, як сумісна творчість та мандрівки.

Головне – поважайте своїх учнів, цінуйте їхню думку та акуратно коригуйте її, якщо це потрібно. Намагайтеся бути демократичними, але без панібратства. Завжди дотримуйтеся субординації.