У щасливих родинах зростають щасливі діти!

       Робота з батьками є однією з важливих ланок освітнього процесу в Хотинському дошкільному навчальному закладі «Сонечко». І за традицією, яка практикується вже впродовж багатьох років, 05.04.2019 року  в ошатній залі дошкільного закладу відбулося свято «Родина року».  Девізом святкового дійства стали слова  Генрі Фьорда: «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх!»

      У святі брали участь родини вихованців старшої групи «Пізнайки», які активно, завзято, творчо і з гумором боролися за перемогу в різних конкурсах:  «Візитна картка родини», «Ерудит», «Співоча родина», «Спритні і швидкі», «Заплету я косу…», «Родинна страва» та ін.. До заходу готувався кожен учасник, вихователями складено цікавий сценарій, підібрано українські пісні, вірші про родину. Вболівальники підтримували своїх друзів, виконували  музичні номери.

     Мами й татусі вихованців ділилися своїми сімейними традиціями, демонстрували таланти. Діти з великим задоволенням брали участь в іграх та розвагах. Тепла і невимушена атмосфера сприяла широкому спілкуванню між дітьми та батьками, між родинами. Свято зблизило й об’єднало всіх присутніх  в одну велику сім’ю, ім’я якій – «Сонечко».

      Переможців   нагороджено почесними грамотами, медалями та цінними подарунками.

      Такі родинні заходи сприяють згуртуванню батьківського колективу, забезпечують партнерську взаємодію педагогів і батьків у вихованні дошкільнят.