Розвиток професійного потенціалу  музичних керівників закладів дошкільної освіти району   

Розвиток професійного потенціалу  музичних керівників закладів дошкільної освіти району    

            3 травня 2019 року на базі дошкільного підрозділу Данковецького НВК проведено районне методичне об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів з проблемами «Формування художньо-продуктивної компетенції дитини засобами основних музичних жанрів».

         Розпочався методичний захід вітанням від заступника директора з дошкільної освіти Головатої О.В. та вихованців старшої групи.

        Учасники методичного об’єднання переглянули нетрадиційне музичне заняття для дітей старшої групи «Яскравий світ чарівних звуків», метою якого було: навчити дітей розпізнавати звуки живої природи навесні використовуючи звуконаслідування, добирати до відтворення цих звуків музичні інструменти, потрібні за тембром, пояснювати свій вибір. Вправляти у грі на традиційних та нетрадиційних музичних інструментах. Розвивати музичні здібності, творчість, формувати уявлення про красу навколишнього світу і бачення себе у ньому. Виховувати музично – естетичну культуру дітей, стимулювати інтерес та емоційну чутливість до звуків природи.

         У ході нетрадиційного музичного заняття музичний керівник Левко І.В. використала різні форми роботи. Діти під музичний супровід вели хоровод співаючи весняну пісню, поринали у світ музики, слухаючи та граючи на традиційних і нетрадиційних музичних інструментах, створюючи власний ритмічний мотив. Вихованці відчули себе маленькими композиторами, створюючи свою чудову музику, озвучуюси вірш, картинки, казку «Курочка Ряба», а також  побували і в ролі звукорежисера.

         Перед учасниками методичного об’єднання виступили директор НВК Антонюк А.М., керівник РМО Журавський Ю.В. та музичний керівник Хотинського НВК Каськова В.В. Музичний керівник Левко І.В. представила презентацію своєї роботи з дітьми.

        Оцінила результативність роботи методичного об’єднання   методист методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Гріщенко О.В.

        Завершилося методичне зібрання  підведенням підсумків роботи та прийняттям методичних рекомендацій.