Свято Великодня у дошкільнят Круглицького НВК

Свято Великодня у дошкільнят Круглицького НВК

  «Христос Воскрес, радіють діти» – під такою назвою провели свято Великодня в Круглицькому дитячому садку. Окрасою дійства було «велике пасхальне яйце» – символ нашого закладу, біля якого із задоволенням фотографувалися як діти, так і дорослі. Різнобарвні яєчка та писанки в ошатних ігрових кімнатах придавали   святковий настрій.

Основне завдання  донести всю важливість свята, лягло на плечі вихователів Кваснюк Г.О., Соколик М.В., Кваснюк Г.Т. через розповіді, «що таке добре, що таке погано», навчання дітей відповідальності за свої вчинки.

Вихованці старшої групи (вихователі Кваснюк Г.Т., Соколик М.В.) підготували великоднє дійство, яке було насичене художніми номерами та хореографічними композиціями, конкурсними змаганнями. Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку. Діти познайомилися із звичаями та обрядами свята, залюбки грали великодні ігри. Пасхальне свято мало піднесений настрій та чудову, атмосферу.

 У молодшій групі вихователі (Кваснюк Г.О., Соколик М.В.) провели забаву «Гарна писанка у мене». Діти вчили вірші, прикрашали шаблони писанок пластиліном, розписували намальовані на папері яйця. Гарним сюрпризом для них було те, що дійство відбувалося разом з батьками. У кожного вийшла писанка – неповторна дитяча фантазія. Розмальовували писанки, оздоблювали яєчка мозаїкою та аплікацією. Просто очі від різноманіття розбігаються!

Святкування Великодня   забезпечило  не тільки розкриття змісту святкування Великодня, а й примноження традицій українського народу, чия історія іде ще з стародавності,   підтримку бажання вчити і співати українські народні пісні, грати в народні ігри, працювати разом, бути дружніми і дбайливими, як учить народна педагогіка.