Вишивана Хотинщина

Вишивана Хотинщина

Чи звертали ви увагу на орнамент української вишиванки? У кожного регіону він свій, особливий. Але об’єднує усі вишиванки світу одне- тяглість історії українського народу. Історія українців, неначе нитка під руками майстрині, м’яко лягає на полотно часу. У нашій вишиванці і радість, і журба, надія і сила, які супроводжують українську історію.

Сьогодні, 16 травня, у всьому світі відзначають День української вишиванки.
Для гімназистів цей день був надзвичайно насиченим.
Учні гімназії взяли участь в урочистій ході у вишиванках. І навіть дощ не став на заваді гарному настрою. Вони гордо несли український прапор і посміхались, адже сьогодні день українського духу, який визнаний усім світом.
Крім того, гімназистами був організований святковий флешмоб «Народжені у вишиванках». Під час танцю зі школярів було викладено живу вишиванку, яка пульсувала та рухалась неначе вільне серце українців, адже вишиванка – одяг вільних людей.
Також гімназисти взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника репресованим.
Щиро дякуємо Хотинській РДА за постійну співпрацю.
У закладі освіти Учнівської радою гімназії було проведено акцію «Фото патріота» для усього педагогічного та учнівського колективу.
Вдягнувши сьогодні національну сорочку, кожен українець доводить, що наш український вольний дух не зламає жоден вузлик, що з’явиться на нашій вишиваній сорочці історії.
Прес-центр учнівської ради
Хотинської гімназії