Фізична готовність випускників закладів дошкільної освіти до навчання в Новій українській школі

        5 червня 2019  на базі дошкільного підрозділу філіалу Зарожанського НВК проведено зональне спортивне змагання «Перші кроки-2019» серед дітей старшої, різновікової Зарожанського НВК та старшої груп Шировецького НВК. Головна педагогічна мета спортивних перегонів   – проведення моніторингового дослідження рівня фізичної готовності випускників  до навчання в Новій українській школі, яке є обов’язковим в кінці навчального року, їх оздоровлення та соціалізація.

       У ході спортивних змагань протокольно зафіксовано особисті результати зарожанських та шировецьких майбутніх першокласників.  У веселій, невимушеній атмосфері малюки демонстрували уміння виконувати основні рухи та гімнастичні вправи. Командні види змагань сприяли прояву та розвитку наполегливості, організованості, спритності, винахідливості, взаємопідтримки, координаційних здібностей, справедливого оцінювання результатів.

       Фізкультурний захід забезпечив співпрацю, обмін досвідом педагогів сусідніх освітніх закладів, виявив зацікавленість їх у спільній організації різноманітних заходів  оздоровчого спрямування. Всі учасники та організатори отримали задоволення від спортивного дійства, а вихователі визначили фізичну готовність випускників до здобуття початкової освіти у новому форматі.

        Команди     нагороджені грамотами, медалями та подарунками. На сам кінець учасники спортивних змагань посмакували солодкими гостинцями, які приготували вихователі філіалу.

Всі учасники та організатори отримали задоволення від спортивного дійства. А вихователі визначили фізичну готовність випускників до здобуття початкової освіти у новому форматі.

20 червня 2018 року на базі дошкільного підрозділу Шировецького НВК Хотинського району пройшли щорічні зональні змагання «Перші кроки – 2018» за участю дошкільнят  Зарожанського та Шировецького НВК.  У веселій, невимушеній атмосфері малюки демонстрували силу, спритність, витривалість, швидкість, вміння працювати в команді. Усі вправи виконувалися під бадьору музику та бурхливі оплески вболівальників. На завершення діти отримали не тільки задоволення, а ще грамоти і подарунки. Змагання «Перші кроки – 2018» пройшли емоційно,  цікаво і  яскраво, із спортивним ентузіазмом.

Фізкультурний захід забезпечив співпрацю, обмін досвідом педагогів трьох освітніх закладів, виявив зацікавленість їх у спільній організації різноманітних заходів  оздоровчого спрямування, підтвердив необхідність виховання у дітей турботливого ставлення до власного здоров’я, відчуття відповідальності та дружніх стосунків. Присутні на святковому дійстві відзначили, що такі спортивно – масові заходи спонукають усіх до здорового способу життя.