У Перебиківцях відбулися спортивні змагання дошкільнят «Перші кроки-2019»

У Перебиківцях відбулися спортивні змагання дошкільнят «Перші кроки-2019»

      7 червня 2019 року заклад дошкільної освіти села Перебиківці гостинно зустрів юних спортсменів-дошкільників закладу дошкільної освіти села Шилівці та дошкільного підрозділу Малинецького навчально-виховного комплексу. Спортивні змагання  пройшли у святковій доброзичливій атмосфері.

       Педагогічний колектив забезпечив гарні умови для проведення зональних змагань, спортивне та ігрове обладнання, медичний, музичний супровід, гостинці та харчування команд-учасників.

       До програми  «Перші кроки – 2019»   включили ритмічну гімнастику, представлення команд та різні види змагань: спортивні та силові вправи, біг  на дистанцію, різновиди стрибків, метання в ціль та на дальність, перекидання м’яча, естафетні гонки тощо. Кожен учасник демонстрував свою майстерність в основних рухах.

        У дошкільнят була напружена спортивна боротьба, але вони з честю представили свої дошкільні заклади на цьому спортивному святі, впоралися з усіма випробуваннями та показали гідні результати у змаганнях.    Звичайно, переможених не було – перемегала дружба.

       Результати змагань  – ще один доказ того, що заклади дошкільної освіти  прищеплюють дітям бажання займатися фізкультурою, сприяють  зміцненню здоров’я, удосконаленню фізичних умінь. А це результати щоденної кропіткої роботи   педагогічних  колективів   дошкільної ланки освіти, і самих вихованців.