Осіння ярмарка – 2019 у Зарожанському садку!

У дошкільному підрозділі Зарожанського НВК стало вже традиційним проведення свята «Осіння ярмарка». Дуже весело і яскраво пройшла  ярмарка 01 жовтня 2019 року. З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу педагогічний та батьківський колективи і цього року.  Кожна група представляла своє оригінальне оформлення осінньої зони з різноманітними дарами осені: «Сільський млин» (група раннього віку),

«Старовинна вітрина»   (молодша ), «Квіткова феєрія»  (старша).

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. З квітів, гілочок, овочів та фруктів батьки створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. А поруч велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, варениками та тортиками, прикрашена виставкою виробів з овочів та фруктіві з власних садів та городів.  

       Панувала  святкова атмосфера з піснями та танцями, інсценівками. Ніхто не пішов з осінньої ярмарки без заряду позитивних емоцій та гарного настрою.  Азартність, професіоналізм, привітність продавців, посмішки покупців, жарти, пісні – це ще не весь перелік цікавинок  Осінньої ярмарки-2019!

        Виручені кошти будуть направлені на ремонт огорожі садка.