Методичне об’єднання вчителів фізики та астрономії

17 жовтня 2019 року на базі Рухотинського НВК відбулося методичне об’єднання вчителів фізики та астрономії з проблеми «Формування предметних компетентностей сучасними засобами навчання на уроках фізики та астрономії». Директорка закладу Зінаїда Леонідівна Роскрут  представила заклад освіти, вказавши на основні напрямки діяльності навчально-виховного комплексу. Учні закладу презентували візитівку « Стежками визначних місць та архітектурних пам’яток краю».Методист методичного кабінету відділу освіти Хотинської райдержадміністрації Чорна Ніна Василівна та учасники методоб’єднання обмінялися думками з питання формування предметних компетентностей сучасними засобами навчання на уроках фізики та астрономії. Вчитель фізики та астрономії Рухотинського НВК Козачек Валерій Васильович ділився досвідом самоосвітньої діяльності, як однієї з умов професійного росту вчителя.

У практичній частині методоб’єднання вчителі взяли участь у веб-квесті           «Фізика у професіях», який провели учні 9 класу. Майстер-клас з розв’язування задач І-ІІІ етапу олімпіад з фізики та астрономії підготували

Гонтарук В.О.,вчитель фізики та астрономії Хотинської гімназії, Сержанюк О.В., вчитель фізики та астрономії Хотинської ЗОШ І-ІІІступенів № 5, Бабюк В.В., вчитель фізики та астрономії Рукшинської ЗОШ І-ІІІступенів, Самборський В.І., вчитель фізики та астрономії Зарожанського НВК, Скакун М.В.. вчитель фізики та астрономії Круглицького НВК. Під час засідання круглого столу вчителі фізики та астрономії прийняли методичні рекомендації щодо підвищення якості знань учнів з фізики та астрономії.