Методична студія на базі Шировецького НВК

Відповідно до плану – графіка Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області щодо проведення виїзних методичних студій 23 жовтня 2019 року на базі Шировецького навчально-виховного комплексу проведено засідання виїзної методичної студії для голів та секретарів атестаційних комісій І рівня закладів освіти Хотинського району, Рукшинської та Хотинської ОТГ.
У роботі методичної студії взяли участь: Бальон Марія Володимирівна, методист науково-методичного центру безперервної педагогічної освіти ІППО ЧО; Якуба Римма Євгеніївна, завідувач методичного кабінету відділу освіти Хотинської райдержадміністрації; Коваль Алла Степанівна, Боярин Настасія Михайлівна -методисти методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації.
Атестація є суттєвим моментом у діяльності як керівника закладу освіти, усього педагогічного колективу, так і кожного педагогічного працівника, що прагне до самовдосконалення, самоствердження, до більш високого посадового статусу. Тому атестацію слід розглядати як складову педагогічної та управлінської діяльності закладу освіти, що здійснюється протягом усього навчального року.
Саме тому, під час проведення методичної студії у формі методичної трибуни «Ключові аспекти атестації» розглянуто алгоритм організації, проведення атестації педагогічних працівників як одного з найважливіших і найскладніших управлінських та методичних питань. Зокрема зазначено, що атестація педагогічних працівників може виконати покладену на неї функцію лише за умови введення її в систему управлінської діяльності й такої її організації, що забезпечує розвиток творчої ініціативи, підвищення рівня професійної майстерності та якості педагогічної праці.
Учасники методичної студії окреслили, що атестацію слід розглядати як складову педагогічної та управлінської діяльності закладу освіти, що здійснюється протягом усього навчального року.
У ході методичної студії надано вичерпні відповіді на всі запитання щодо організації атестаційного процесу в умовах освітнього закладу.