Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Хотинського району, Хотинської та Рукшинської ОТГ

30.01.2020 року  в Будинку дітей та учнівської молоді відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Хотинського району, Хотинської та Рукшинської ОТГ. На нараді обговорено ряд актуальних питань щодо організації роботи протягом  II семестру 2019/2020 року.

Якуба Р.Є., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації,  Сіногач Н.Л., директор Хотинської ЗОШ I-Ш ступенів, звернули увагу присутніх на організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році. Презентували порядок підвищення, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами, затвердженими  Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1133.

Якуба Р.Є., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації, прокоментувала організацію проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році, яка  проводиться відповідно до Типового положення, затвердженого наказом МОНУ; від 06.10.2010 №930 зі змінами, затвердженими наказом МОНУ від 08.08.2013 №1135. Наголосила на необхідності дотримання алгоритму дій в закладі освіти щодо  роботи в цьому напрямку.

З основними моментами та етапами реєстрації школярів закладом освіти для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні ознайомила керівників закладів освіти Коваль А.С., методист методичного кабінету відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації.

Василенко Г.М., голова районного комітету профспілкової організації освітян, ознайомила присутніх з ходом виконання колективних договорів відділом освіти у 2019 році. Інформувала керівників про акції профспілок проти рабського законодавства про працю – «Хвиля гніву». Закликала приєднатися до акції і висловили своє «НІ!» проєкту Закону України «Про працю» (реєстр. № 2708) та низці законопроектів, що у супереч Конституції України та міжнародним актам руйнують трудові гарантії українських працівників.

Колесникова А. В., начальник відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації, ознайомила присутніх з умовами районного етапу огляду-конкурсу на кращий заклад щодо дотримання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності.