Практичний тренінг для вчителів початкових класів на тему: «Основні інструменти вчителя початкової школи в організації роботи учнів з різними видами інформації»

01.02.2020 року на базі Колінковецького ЗНЗ I-III ступенів відбувся практичний тренінг для вчителів початкових класів на тему: «Основні інструменти вчителя початкової школи в організації роботи учнів з різними видами інформації» (модуль 2). У програмі практичного тренінгу: закриті й відкриті запитання та запитання за рівнями мислення у роботі з різними видами інформації; застосування окремих методів із розвитку критичного мислення на основі різних типів запитань; моделювання (підготовка й проведення) фрагментів уроків з новими та вже відомими методами.

Вчителі початкових класів Колінковецького ЗНЗ I-III ст., Шиловецької ЗОШ I-III ст., Рукшинської ЗОШ I-III ст., Чепоніської ЗОШ I-II ст., Грозинецького НВК I-III ст., Бочковецького НВК I-II ст., Пашковецького НВК I-II ст.  мали можливість підвищити свій професійний рівень шляхом поступового опанування технології критичного мислення та отримати реальний досвід та навички роботи.

Усі учасники тренінгу отримали іменні серійні сертифікати професійного розвитку (7 годин очного навчання).