Кадри

Начальник управління освіти районної державної адміністрації

 

Рак Володимир Миколайович

 


 

Відділ дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  управління освіти райдержадміністрації

ПІБ Посада

Микитюк Мирослав Володимирович
заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти районної державної адміністрації

Саченко Людмила Миколаївна
головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти районної державної адміністрації

 

 

Відділ молоді та спорту управління освіти райдержадміністрації

ПІБ Посада
Колесникова Альона Валентинівна головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти районної державної адміністрації

 

 

Методичний кабінет управління освіти районної державної адміністрації

ПІБ Посада
Василенко Галина Макарівна методист методичного кабінету 
Шишковська Марія Іванівна методист методичного кабінету 
Вережинська Наталія Василівна методист методичного кабінету 
Чорна Ніна Василівна методист методичного кабінету 
Гріщенко Оксана Василівна методист методичного кабінету 
Пацалюк Людмила Іванівна методист методичного кабінету 
Пислар Олеся Василівна методист методичного кабінету 
Коваль Алла Сергіївна методист методичного кабінету 

 

 

Юрисконсульт управління освіти

ПІБ Посада
Хавруняк Віра Михайлівна юрисконсульт управління освіти районної державної адміністрації

 

 

Централізована бухгалтерія управління освіти районної державної адміністрації

ПІБ Посада
Єду Віра Павлівна головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти районної державної адміністрації
Яременко Ніна Гаврилівна заступник головного бухгалтера централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Мегера Мар’яна Віталіївна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Семенов Олександр Миколайович бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Манченко Лариса Михайлівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Урсул Ірина Олександрівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Венгерська Тетяна Олександрівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Паламарюк Владислав Васильович бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Череватова Катерина Сергіївна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Тимчук Людмила Василівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Мікіш Марія Григорівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Шарікова Лілія Володимирівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Форман Вікторія Володимирівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Симинюк Лідія Степанівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Лакуста Галина Анатоліївна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Настюк Марія Вікторівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації
Співачук Орися Володимирівна бухгалтер  централізованої бухгалтерії  управління освіти районної державної адміністрації

 

 

Господарська група управління освіти районної державної адміністрації

ПІБ Посада
Грабовський Володимир Валентинович начальник господарської групи управління освіти районної державної адміністрації
Раєвський Владислав Ігорович інженер-електронік
Курочкіна Ірина Олегівна технік по технічним засобам
Курочкіна Тетяна Федорівна спеціаліст з харчування
Мазур Юлія Олександрівна секретар
Сіногач Марина Олександрівна прибиральниця
Шевчук Іван Георгійович сторож
Білоус Анатолій Іванович механік
Топиркіна Світлана Василівна комірник
Ткач Сергій Васильович електрик
Рябий Микола Трохимович лікар